ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.690 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZJ14Z1P9Z-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин