ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.690 ден

Skinny fit

Нема на залиха

SKU: 6KZJ14Z2K7Z-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 73%Памук 26%Полиестер 1%Еластин