ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

10.790 ден

98%Памук 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6HZJ14Z4RRZ-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 98%Памук 2%Еластин