7.390 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYA88YJ5HZ-15AE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 96%Полиестер 4%Еластин