6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYA84YJ6PZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 88%Памук 12%Полиестер