10.890 ден 8.712 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYA1GYMM8Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 35%Полиамид 65%Вискоза