4.690 ден 3.752 ден

Нема на залиха

SKU: 8NYADXYJG3Z-8218 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук