5.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYA79YJ7EZ-3911 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук