14.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZB43ZNKRZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер