14.990 ден

со две лица – шарена и портокалова боја

Нема на залиха

SKU: 3KZB14ZNKRZ-4409 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер