17.990 ден 14.392 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYB14YNUNZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер