14.990 ден 8.994 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6HZB03ZNFQZ-1506 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер