14.990 ден 11.992 ден

со две лица

Нема на залиха

SKU: 6KZB02ZNKRZ-2248 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер