21.590 ден 17.272 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZB10ZNI8Z-2218 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид