15.590 ден 9.354 ден

100%Полиамид

Нема на залиха

SKU: 6HYB07YNKLZ-1469 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиамид