3.990 ден 2.394 ден

99%Полиестер 1%Еластин 87%Памук 13%Полиоестер 100%Кожa

Нема на залиха

SKU: 9540470A748-04939 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 99%Полиестер 1%Еластин 87%Памук 13%Полиестер 100%Кожa