2.490 ден 1.992 ден

Нема на залиха

SKU: 954112CC571-18475 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Маслинеста
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук