5.890 ден 4.712 ден

Нема на залиха

SKU: 9446631A304-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 25%Памук 25%Полиамид 50%Волна