ARMANI EXCHANGE – Ж Комбинезони

10.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYA37YNGYZ-1960 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезони
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 88%Вискоза 12%Полиамид