15.190 ден
7.595 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZB16ZNB7Z-1200 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Големина M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер