15.190 ден 7.595 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZB16ZNB7Z-2610 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер