ARMANI EXCHANGE – М Апостолки

3.190 ден 1.595 ден

Нема на залиха

SKU: XUQ001XCC10-00002 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%ПВЦ