7.590 ден
4.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZJ65Z1AAZ-1100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина 30, 31, 33, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 91%Памук 2%Еластин 7%Еластомултиестер