7.590 ден
4.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZJ65Z1LTZ-1500 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 31, 34, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 93%Памук 6%Полиестер 1%Еластин