4.390 ден
2.634 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTBLZJ3VZ-1596 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина XS, S, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук