4.390 ден 2.634 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZTBLZJ3VZ-1100 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук