1.190 ден
952 ден

Сет од 2 пара чорапи во бела и тегет боја. Во долниот дел на стапалото имаат термо облога.

Исчисти
Kоличина:
SKU: 956013CC406-01538 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина L/XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 15%Полиамид 2%Еластин 83%Памук