9.490 ден
4.745 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZMAQZJ5UZ-1683 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Големина XXL, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 43%Памук 57%Полиестер