9.390 ден 4.695 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZMAQZJ5UZ-1100 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 43%Памук 57%Полиестер