7.890 ден
3.945 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZMALZJ8QZ-15BB Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Големина S, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 83%Памук 17%Полиестер