9.390 ден
4.695 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZMAMZJ8QZ-1100 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина M, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 83%Памук 17%Полиестер