ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

9.490 ден
5.694 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZJ14Z1PRZ-1500 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 29
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 2%Еластин