ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.290 ден
4.974 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZJ13Z1L4Z-1500 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Големина 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин