ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

9.890 ден 4.945 ден

Skinny fit

Нема на залиха

SKU: 3LZJ14Z1EPZ-1500 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин