ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

9.590 ден
5.754 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZJ13Z2L6Z-1500 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Големина 28, 29, 31, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 94%Памук 5%Полистер 1%Еластин