2.490 ден 1.992 ден

Нема на залиха

SKU: 954112CC571-07251 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук