3.190 ден 2.552 ден

Нема на залиха

SKU: 954039CC513-00121 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук