3.990 ден 1.995 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZTNBZJ9AZ-01DK Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук