4.090 ден 2.045 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 3LZTAPZJE6Z-1510 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин