3.290 ден
1.974 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTFDZJ8EZ-1683 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Големина XS, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук