4.490 ден 2.245 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 3LZTKFZJE6Z-1100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин