4.490 ден
2.694 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTKFZJE6Z-1510 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин