3.890 ден
2.334 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTCRZJA5Z-15BE Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Големина S, M, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук