4.190 ден 2.095 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZTKHZJH4Z-15BH Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук