3.990 ден
2.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTBVZJA5Z-1510 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук