3.790 ден
2.274 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTBXZJ5LZ-15BF Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Големина S, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук