3.990 ден 1.995 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZTBEZJ8LZ-15BB Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук