3.790 ден 1.895 ден

Нема на залиха

SKU: 8NZTPSZJH4Z-1498 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук