ARMANI EXCHANGE – М Паричници

8.290 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 9580551A808-06021 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии 21 × 2 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа