10.890 ден
6.534 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: XUX001XV093-N499 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина 44.5, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа